X

Jmenuji se Tomáš Valach a pocházím z Kroměříže. Vyučuji obor Informační technologie na Obchodní akademii v Kroměříži. Ve svém volném čase se zabývám tvorbou webových stránek a webdesignem. Své znalosti a zkušenosti jsem získal na Střední škole informatiky a řemesel v Rožnově pod Radhoštěm a dále je prohloubil na vysoké škole v Olomouci v oboru Informační výchova.

Webdesignem se zabývám již 6 let a za tu dobu se stal mým koníčkem. Při tvorbě stránek se snažím klást důraz na jednoduchost, spolehlivost a hlavně na spokojenost zákazníka.

6 Let v oblasti webdesignu

50 Spokojených klientů

50 Vytvořených projektů

foto1

Proč se mnou spolupracovat?

Osobní a profesionální přístup

Při tvorbě webových stránek je velmi důležitý osobní kontakt.

Pokud chci vytvořit profesionální webové stránky, potřebuji se s Vámi setkat a probrat Váš podnikatelský nebo osobní záměr. Mou snahou je zjistit, jakou máte představu o chodu Vašich webových stránek.

Moje reference

Za dobu, kterou se pohybuji v oblasti webdesignu (8 let), jsem získal velké množství referencí. Nutno podotknout, že v 99,9 % jsou to reference pozitivní.

Kvalita a zkušenosti

Při tvorbě webových projektů vycházím z dlouholeté zkušenosti ze studií či z návštěv konferencí a vzdělávacích kurzů.

Snažím se, aby všechny mé projekty byly na vysoké úrovni i po delším časovém úseku. Mým cílem je vytvořit vždy projekt, který bude nadčasový a aktuální i za několik let.